دسته بندی

جشنواره

موضوع

جشنواره پیتزا

تاریخ برگزاری

خرداد 1402

اولین پیتزا اکسپوی ایران

پختن یک پیتــزای عــالی خیلی بیشتر از آنچه شما فکر کنید به زحمــت نیاز دارد! پخـــت این پیـــتزا نیازمند داشتن دستانی ظریف برای ورز دادن خمیر، چشمانی تیزبین برای استفاده از مقدار مناسب سُس و البته سلیقه کافی برای انتخاب ادویه جاتی است که مهمانان شما را غرق در شگفتی کند.
شما هم به بخش چــالــش پیـــتزا در جشــنواره پیتزا ایران ملحق شوید تا بینید چطور می توانید واکنشی را که انتظار دارید با نمایـش ‌مهــارت‌هـا و نوآوری‌هــای ‌‌پیـــتزا پزی‌تان ‌به ‌مخـاطــبان ‌بدست ‌آورید و جـــایزه بهـــترین ها را کسب کنید.والبته‌یکی‌ازباکیفیت‌ترین گواهینامه های فوق تخصصی را باتاییدچندین متخصص‌طعم و غذای کشوردریافت کنید.

  • شرایط صلاحیت برای شرکت در مسابقه

تنها کسانی می توانند در این رقابت شرکت کنند که صاحب، مدیر، سرآشپز یا کارکنان 18 ساله یا بالاتر شاغل در رستوران¬ها و پیتزا فروشی ها باشند.

کارکنان و اعضای شورای سیاستگزاری کنگره صنعت رستوران ایران و نیز سخنگویان و پرزنترهای کنگره اجازه شرکت در این چالش را نخواهند داشت، همینطور کارکنان یا نمایندگان ِ تبلیغ کنندگان، برگزارکنندگان نمایشگاه، سایر عرضه-کنندگان در صنعت یا وابستگان آنها نیز مجاز نیستند.
برندگان اول تا سوم سال 98 و 99 و 1400اجازه شرکت در جالش  را خواهند داشت. ثبت نام رقابت کنندگان به معنای قبول تمام شرایط رقابت از سوی افراد تلقی خواهد شد.

  • تقسیم بندی چالش پیتزا 1402

رقابت چالش پیتزا 1402 در سه دسته تخصصی به صورت مستقل انجام می شود و شرکت کنندگان می توانند در یک، دو یا هر سه دسته ثبت نام و شرکت کنند:

  •  دسته سنتی (شامل ناپلیتانا …..)
  •  دسته مدرن ( غیرسنتی- سیگنیچر)
  •  دسته پن (پیتزای رومی ،شیکاگویی،دیترویتی ،گرندما ،اوهایوولی،اولد فرج ، سیسیلی)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *